| Kerinna a întrebat:

Am o camera web Genius Eye 312 si din plictiseala mi-am bagat nasu' in setari iar acum nu se mai vede deloc clar. Totul e in ceata. Stie cineva cum ar trebui sa fie setarile ca sa se vada clar?

Scuzati categoris. Funda

4 răspunsuri:
| Kerinna explică:

Am incercat, si nu e de acolo.

| Kerinna explică:

Imi bag degeaba rolling on the floor ca tot nu stiu sa-l mai fac:-l.

| BbyMic a răspuns:

laughingpai bagati iar nasu la setari laughing
a meu se vede mov pe lumina laughingsi normal pe intuneric happy

| bianca684 a răspuns:

Da poate nu e de la setari. Misca de ala de la obiectiv care se invarte si vezi cum se vede