| Georgienita94 a întrebat:

Salut cine imi poate spune cum reglez camera ewb sa se vada clar de tot am intrat la setari dar degeaba, tot nu se vede clar?

Răspuns Câştigător
| xgamerz a răspuns:

Sal. Ce model de camera web ai? Numele si seria happy De obicei la unele camere web poti/iti dau voie sa invarti de senzor, adica de ochiul camerei, invarti in stanga si in dreapta pana primesti o claritate mai buna. Baftawinking

4 răspunsuri:
| Georgienita94 explică:

Multumesc pentru raspunsuri! Am rotit de acel"ochi" am camerei si mi s-a clarificat cat de cat imaginea, dar se vede cam bruiat.

| xgamerz a răspuns (pentru Georgienita94):

"se vede cam bruiat" pentru. k e camera veche si slaba, si ai nevoie de o sursa de lumina, o veioza (seara) in fata ta cand pornesti camera web ca sa se vada mai bine.

| Georgienita94 explică (pentru xgamerz):

Aa ok
mersi :*

| Buburuzaruza a răspuns:

In jurul,, ochiului,, de la camera web se afla o rotita care il inconjoara... incearca sa o misti pana ce apare o imagine clara. Sper ca te-am ajutat.