| anonim_4396 a întrebat:

am o problema cu camera web pana acum se vedea foarte clar, de cateva zile se vede in ceata, ce ar trebui sa-i fac? funda + vot mersi:*:*

Răspuns Câştigător
| Neimportant a răspuns:

Vezi că la web are o chestie d-aia care se învârteşte. încearcă să vezi. sau depinde de ce web ai. poate există vreun butonlaughing

2 răspunsuri:
| crysty97 a răspuns:

Salut probabil o patit ceva ( sa di o trantito cineva ) dar daca vrei sa vezi clar pe camera web si o buna conversatie cu microfonul folosesti Skipe un program de genu yahoo numa ca e specializat in asta

| TraficantX a răspuns:

Stiu eu ce are...intri in my computer intri acolo unde ai camera in asa fel incat sa te vezi la web apoi iei camera si incerci sa invarti incet de obiectiv si ai sa vezi ca o sa se vada mai bine...