| madalin1008 a întrebat:

Am o intrebare adresata fetelor in general. Va masturbati? De ce nu recunoasteti daca o faceti?

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Să se oftice curioşii aroganţi care generalizează.

Ce treabă ai tu cu ceea ce face fiecare în patul ei/lui? Majoritatea femeilor/oamenilor se masturbează, masturbarea fiind ceva natural, dar nu ţin să facă din acest lucru o ştire de interes naţional. Îi zice "intimitate".

| CoquineNoire a răspuns (pentru NOname):

Nu majoritatea, toti o fac.
sau poate te-ai gandit la cei care nu au organe genitale, de ai zis majoritatea.

| NOname a răspuns (pentru CoquineNoire):

Ei, am lăsat loc excepţiilor. Mai ştii? : ))

Deşi în pruncie, se zice, toţi copii se masturbează (inconştient), dar nu ştiu dacă se pune. : )

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Si de ce ar trebui sa o faca? cine esti tu? politia masturbatului

| anonim_4396 a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Buna gluma auzi politia masturbatului rolling on the floor))))))))

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Tu chiar crezi ca o tipa care se crede asa de finuta incat sta cu caciulita ei cu moturi pana si in casa, vorbeste subtire, incet de n-o aude nici ma-sa, si calca, parca, pe oua, ar da bine spunand ca se masturbeaza?

| BlackEyedGirl a răspuns:

Pentru ca e problema fiecareia daca o face sau nu happy Nu e nimeni obligat sa recunoasca.

| contαbαndonαt a răspuns:

"Buna TPU, am o intrebare : sint prost de-mi pica fisa...are ceva daca imi torn benzina pe gat?" happy.

| essther19 a răspuns:

Acest subiect este mai TABU, si daca ar fi sa recunoasca, nu te-ar incalzii cu absolut nimic... Sincer!