| Gabytzza99 a întrebat:

Buna TPU:* Am o intrebare cam ciudata-tot aud de masturbare, dar o fata, cum se poate masturba?big grin funditahappy

11 răspunsuri:
| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Http://www.club-z.ro/forum/viewtopic.php?t=169 Citeste aici sa iti faci o idee.

| Vali96 a răspuns:

NU te masturba vino sa iti arat eu mai ceva ca masturbarea da-mi pm. smug

| DarkTheory a răspuns:

Bagi degetu in p****, te intorci 100 de ori in jurul tau si te arunci in cap!

| akka4 a răspuns:

Cu mana, telefonul, mous-ul de la pc, antena de la televizor... etc etc. laughing)))))) tot ce gasesti poti sa bagi in pi***

| SookiexD a răspuns (pentru akka4):

Ar trebuii sa primesti fundarolling on the floor Dement!laughing)))

| akka4 a răspuns (pentru SookiexD):

I-am dat o idee si de cateva jucarii pe care le poate folosi la masturbare laughing)) rolling on the floor pentru inceput ii ajung astea. cand se satura de ele mai face un post aici si ii mai spun si altele rolling on the floor

| John90 a răspuns:

Cu mana happy

| John90 a răspuns:

Oh vad ca nu te-ai prins incearca pe redtube.com si scrie ce te intereseaza laughing

| Covache_Razvan_1981 a răspuns:

Iti bagi un deget in pz***a sh il misti.

| mihaisTar a răspuns:

Bagi o caseta si te joci de-a degetelu!laughing)

| Baiatul007 a răspuns:

Tii mana pe P**** si misti cirularlaughing)