| Heaven99 a întrebat:

Buna TPU
Am o intrebare
Cand ma sarut cu prietena(iubita) mea imi vine sa ejaculez oare de ce?
Este normal? PS: am 14 si sunt virgin

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Da draga, e normal, te exciti foarte tare si e firesc sa ti se intample asa, cand vei face sex nu te vei mai multumii cu un sarut doar ca sa iti vina sa ejaculezi, vei avea nevoie de mai mult de un sarut

| Heaven99 explică (pentru Felys):

Sunt baiat nu fata lol

10 răspunsuri:
| denismaria92 a răspuns:

Hai ma ce naiba..nu traim in evul mediu..de alea care se dezvirgineaza de la 11 ani ce mai zici?

| BonneLess a răspuns:

Culmea era sa spui ca ai 14 ani si nu mai esti virgin.

| Voidwithin a răspuns:

Du-te la medic, nu e normal sa ejaculezi de la atata lucru.

| SefaTa97 a răspuns:

Pentru ca te exciti, de aia simti asta!

| 26Geo a răspuns:

E perfect normal, te exciti, mai asteapta si tu un an si apoi urca-te pe fete.La unii semnele astea apar la 13 ani, la altii 15 ani, depinde de organism.Bafta

| Denis505 a răspuns:

Eu am 13 si nu fac asa...da cred ca e normalwinking

| xyz12309 a răspuns:

Ma intreb ce a fost in capul tau cand ai afirmat ca nu are capul normal si ca nu e normal sa aiba o prietena...

| Rorschdark a răspuns:

Serios, de unde stii tu ca are probleme cu capul daca are prietenea de la varsta asta, ce legatura are scoala? Daca-si face bine treaba la scoala si invata nu vad problema.

| Kaklin27 a răspuns:

Da, este normal deoarece esti prea excitat!