| matzulikaaa a întrebat:

Buna TPU :* am o intrebare cum sa uiti un baiat la care ti foarte mult cu care ai fost amica si va placeati reciproc insa el a negat ca ma place si i-am zis ca numai avem ce vorbii de 2 zile numai vorbim chestia nasoala e ca stam in acelasi bloc ne vedem zilnic dar nu vorbim ma ignora si eu chiar tin la el foarte mult credeam ca si el dar el spune ca nu desi faptele spuneau altceva acum ne ignoram fiindca i-am zis sa numai intre in vorba cu mine dar mam simtit foarte prost cand a zis ca nu ma placeecrying ce pot face in afara sa ma bag eu in seama cu el fiindca nu vreau sa merg eu la el vreau sa il fac pe el sa vina sa vorbim si sa aflu adevaru daca ma place totusi sau nu darr cum sa fac? dati-mi un sfat plzz:* dau funda:*

9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

In primul rand sper ca ai inteles ca nu este indicat sa ai "relatii" cu baietii din bloc. E bine sa reveniti la situatia initiala, de buni vecini. Si atat.

| Zeflemitoarea a răspuns:

Şi crezi că toată lumea o să suspine după tine?
Dacă aş fi băiat, judecând după poza ta de profil, nici măcar o privire pe diagonală nu ţi-aş da.

| matzulikaaa explică (pentru Zeflemitoarea):

Parerea ta spusa ironic nu ma intereseaza

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru matzulikaaa):

Crezi că-mi pasă?

| matzulikaaa explică (pentru Zeflemitoarea):

Nici mie nu imi asa de ce iti pasa tie sau nu is decat sa lasi mesaje asa ca sa te afli in treaba mai bine vezi de treaba ta desteapt`oo k nu imi pierd vremea cu tine

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru matzulikaaa):

Învaţă să scrii, pentru început.

| matzulikaaa explică (pentru Zeflemitoarea):

Date dracu

| AleXzAnDer a răspuns:

Salut, pai daca nu te place asta e nu ai ce sa-i faci in situatia asta sant eu cu o fata nu ma placestraight face si eu tot incerc sa o cuceresc dar nu vrea.Referit la problema ta cu baiatul nu-i mai arata cal iubesti:-P sau ca iti pasa de el dupa o saptamana 1 luna 1 an sigur o sa vinala tine si o sasi ceara scuze:-P si incearca sa fiti iar prieteni buni si poate poate il cuceresti. Daca zici ca nu mai rezisti sa nu vorbesti cu el asta e pe riscul tau bagate in vorba cu el si cereti scuzestraight face Bafta

| matzulikaaa explică:

Wai shamaroh go on