| matzulikaaa a întrebat:

Buna TPU am o problema am placut foarte mult fratele celei mai bune prietene... noi doua ne-am certat iar eu am rupt leg cu ea insa cu el am ramas amica pana aseara ...aseara am vorbit cu el deschis sa vad daca ma place sau nu dar el nu a vrut sa imi raspunda si intr-un final a spus ca nu ma placee desi dadea semne k ma placeecrying atunci eu i-am zis ca nu mai avem ce vorbi si acum nu vorbim si pe mine ma doare foarte tare, cand eram prietena cu sora lui i-am scris un bilet in care i-am zis ca il plac si ca stiu ca si el ma place dar prietena mea ii la dat doar azi dupa ce mi-a zis aseara ca nu ma place sora lui ea dat biletu si acum sufar ma simt rusinata si numai suport nici sa ies din casa fiindca el sta cu mine in bloc si mi-e greu sa dau ochii cu el cand el a spus ca nu ii place de mine desi toti spuneau ca se vede ca ma place si el dadea semne ca ma place a mai intervenit si problema cu biletu iar acum ma simt foarte prost am pierdut baiatu pe care il iubesccrying si cea mai buna prietenacrying va rog ajutati-ma cu un sfat

1 răspuns:
| bibyyy143 a răspuns:

Nu trebuie sa iti fie rusine, toti facem greseli si intelegem altceva decat ar trebui cate o data plus ca baieti sunt si foarte smecheri si ne fac sa credem ca ei ne plac dar nu este asa. Deci tine capul sus si mergi fara nici o grija a si ai auzit de." Indiferenta este cea mai buna arma" ignora-l pentru ca baietilor nu le place cand o fata nu ii baga in seama si asa poate va incepe cepe sa te placa.winking si cu prietena ta incerca sa te impaci cu ea. cerei scuze daca ai gresit tu iar daca a gresit ea iarto toti gresim si du-te si spune-i ca nu vrei ca prietenia vostra sa se piarda asa pe nimicuri sigur t va intelege. Te pupic dulce si mult succes app si daca acel baiat nu o sa te plac stai lin sunt multi baieti mult mai frumosi si mai draguti.winking :*:*