| smek a întrebat:

am o intrebare dar e pentru fete : voua ce gen de baieti va plac? adica caracterul si dupa aia cum arata happy mie imi plac baieti vorbareti si care stiu sa faca o fata sa se simta bine in preajma lor adica genul ala de baiat dragut care se intelege bine cu toata lumea si la cum arata hmmm mie imi plac baieti cu parul lung adica nu chiar lung (gen Justin Bieber) dar daca am spus JB asta nu inseamna ca sunt fan sau ca imi place de el!winking

Răspuns Câştigător
| Rosary a răspuns:

Mie una imi plac baietii care stiu sa se comporte cu o fata,adica:la caracter sa fie respectuos,romantic,vorbaret, dragut si sa arate bine.
Si mie imi plac baietii cu parul lung, nici chiar lung (Gen:"Scene Kids") asa:sa fie inalt si cu un stil de imbracaminte elegant si placut.♥

6 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Mie imi plac baietii cu simtul umorului,inteligenti, misteriosi, delicati si sufletisti.

| UuuLaaLaa a răspuns:

Hmm thinking
Paiiii... mie spre exemplu, imi plac baietii asa mai smecherasi :d sa zic asa. Imi place ca un baiat sa fie in centru atentiei, sa fie vorbaret, sa arate bine. Nu neaparat cu parul lung... laughing

tongue

| Unsmilecucireasadeasupra a răspuns:

Mie imi plac baietii care sunt de treaba.care te ajuta la nevoie, iti iau apararea, dar sa fie si genul un pic mai misterioswinking. Iar cat despre aspect sa fie inalti(nu suport sa imi placa de un baiat mai pitic ca mine... avand in vedre ca sunt inaltalaughing ) si sa aiba un zambet frumos, iar la par mi-e indiferentlaughing. Sper ca te-am ajutat:*. papahappy

| Ale14me a răspuns:

Mie imi plac baietii vorbareti care au simtul umorul tipul acela de baieti tupeisti care nu se sfiesc sa spuna lucrurilor pe nume dar in acelasi timp sa aiba si un strop de eleganta si diplomatie, sa vina mereu cu idei noi deoarece sunt o persoana care imi place sa fiu provocata. Fizic, pai imi plac baieti mai blonduti asa... cu ochi verzi (nu albastri, NU IMI PLAC) bine facuti. ahh da si sa fie mai inalt decat mine.

| LitlleBunny a răspuns:

Idealuri ti-ai putea spune o multime din neferecire tot nu poti stii de cine o sa-ti placa pana la urma.big grin

| Alissss a răspuns:

Mie imi plac baietii draguti, care arata bine, cu zambet frumos si o privire patrunzatoare, care stiu sa glumeasca, vorbareti, putin duri, misteriosi, amabili. etc :] fiecare cu preferintele ei /lui.