| anonim_4396 a întrebat:

Baieti Am si eu o intrebare pentru voi. Voua Ce fel de Fete Va plac? P. S Vreau sa stiu daca Baietilor le place genul de fata cum sunt eu.[adica Fara fite, de treaba, draguta, satena etccc] Voua ce fete va plac?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Mi-ar placea sa am parte de una asa cuminte si sa ma iubeasca dar eu nu mai cred ca voi avea parte de asa ceva pentru ca nu o sa am timp din cauza serviciului (plecat zile sau luni intregi de acasa si sansele sa gasesc una asa sunt 1 la 1000) nu vreau sa imi fac dureri de cap trecand prin necazuri.

| UnChIuL a răspuns (pentru mgtow):

Mi-ar placea o fata fara fite,sa nu fie proasta, buna la corp, ochi verzi draguta si sa nu fie aroganta.

3 răspunsuri:
| RazvanHDd a răspuns:

Draguta, fara fite, orice dar nu blonda, de gasca, fara aere si sa nu fumezewinking aa si daa se poate ohi aprui sau verzihappy

| ClarissaMrc a răspuns:

Eve de Anna Carey, ieri am terminato de citit, deci e minunata, love struck, si maine imi cumpar mai las-o moale cu fantomele [eve e formata din 3 carti dar a aparut doar prima]