| MeyCara a întrebat:

Am o intrebare: De cate ori ai voie sa faci dragoste pe zi? E recomandat sa variezi pozitiile sau poti face una singura mereu?

5 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Ai voie de cate ori poti, nu conteaza pozitia.S-a descoperit ca persoanele care au 100 orgasme pe an isi maresc speranta de viata cu 3 pana la 8 ani, cel putin deci..Barbatii care fac sex zilnic isi imbunatatesc calitatea spermei.

| YqLmX a răspuns:

Din punctu' meu de vedere, de 2-3 ori pe zi (cred că este suficient). Cât despre poziţii, oscilez între "capră" şi cea a misionarului. laughing

| RAY a răspuns:

Pozitia misionar e practicata de multi ani, acuma daca vrei isi dau un doc cu mii de pozitii sumatra

| ywar a răspuns:

Crezi ca e o reteta a fericirii? Faci de 3 ori si viata ta va fi mai buna sau mai fara greutati cu persoana iubita? Nicidecum! Asta se simte, nu se planifica! Pozitiile? E absurd! In pat e permis cam tot... sigur trebuie sa fie si ea de acord cu asta! Bafta si spor la iubit!

| mellamella17 a răspuns:

Poti sa faci pana lesini daca te tinelaughing