| hardilau29 a întrebat:

Am o intrebare, de ce se spune peste tot ca baiatul trebuie sa ceara prietenia fetei, are vreo importanta?
Eu cred ca nu are nici o importanta, daca baiatul trebuie sa ceara prietenia fetei inseamna ca este mai important decat femeia, iar cand ii spui unei femei ca un barbat e mai important repede face gura mare. Deci cum vi se pare normal un baiat sa faca primul pas sau fata sa faca primul pas. Dau funda serios.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar nu conteaza cine face primul pas. Daca amandoi is rusinosi ca o fata mare ei au de pierdut.

8 răspunsuri:
| anonima97 a răspuns:

E important oarecum, deoarece se zice ca barbatul e mai curajos si mai indraznet decat femeia, iar femeia mai timida, deci daca te consideri barbat ar trebui s afaci tu primul pas

| anonima97 a răspuns:

E important oarecum, deoarece se zice ca barbatul e mai curajos si mai indraznet decat femeia, iar femeia mai timida, deci daca te consideri barbat ar trebui sa faci tu primul pas

| arysa a răspuns:

Eu consider ca baiatul trebuie sa faca primul pas... vorbesc strict din punctul meu de vedere. Eu una nu as face primul pas.

| WldWld a răspuns:

Si mie mi se pare ca nu are nicio importanta. Dar mintalitatea oamenilor nu o poti schimba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si probabil tot ea sa initieze si sexul, sa faca si copii si sa-i si creasca singura.

| elenutza0001 a răspuns:

Chiar nu conteaza atata timp cat se plac.

| Alexxx333 a răspuns:

Nu are nicio importanta cine cere prietenia primul, fata sau baiatu.
Important e sa faci ce simti.

| Fast_Alex_1994 a răspuns:

Da aveti dreptate baiatul trebuie sa faca primul pas pentru ca e mai curajos multumesc pentru mesaji sunteti foarte buni happy big hug