| Paradoxal8856 a întrebat:

Baiatul trebuie si fata trebuie.
Baiatul trebuie sa fie barbat sa faca el primul pas. Sa ceara el numarul de telefon, sa invite el pe ea afara, sa plateasca el consumatia, sa sune el pe ea primul, sa ceara el in casatorie si el sa cumpere inel de logodna.

Fata trebuie...? Ce? Ce spune societatea ca fata sa faca?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Barbatul e cu resurcele femeia parerea mea e cu altceva din pacate ne cam indepartam de chestia aia, femeia trebuie sa aiba grija de copil, grija de casa, sa faca mancare, sa lucreze in domeni demne de feminitate, dar in ziua de azi femeile vor prea multe ele si find nehotarate din fire e foarte greu pentru ele vor cariera li se spune ca un copil inseamna esec desi biologia le spune ca asta e scopul lor, apoi pe la 30 de ani isi cauta unu bogat,frumos, inalt, inteligent, si cand stai si te gandesti femeia ce ofera? pai inainte oferea ce am scris eu azi ofera doar sex atat aiurea, am vazut un sondaj ca in usa barbati nu au chef de insuratoare de ce? pentru ca nu au de ce femeile au niste pretenti ce nu au avut niciodata in evolutia umana, vezi toate uratele care vor bogatasi frumosi apoi devin depresive ca barbati nu se uita la ele, alt studiu a constat ca femeile devin depresive nu ma mir femeia nu e programata sa fie barbat ce naiba, o cam lungesc ce ofera femeia unui barbat? SEX iar noi stam cu o fata /femeie pentru sex s-ar putea si mai mult dar nu ai cu cine la ce tarfe sunt in ziua de azi nu ai cu cine

| Ciumpi35 a răspuns:

Femeia iese puțin din apă apoi așteaptă să fie pescuită. Dacă nu coboară undița, pleacă mai departe.