| dancenyng a întrebat:

E bine ca iubitul sa iti puna miinile peste tot? Chiar si in locurile intime. Pareri va rog.

23 răspunsuri:
| Jozefina a răspuns:

Pai depinde citi ani ai..nu cred ca la 14 o sa si intelegi ceva din asta..In rest e foarte normal, cum au spus si altii, e iubitul tau, nu e nimeni altcineva strain.succes!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu esti de vină că il lasi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

De ce sa fie ea de vina?
Adica e normal daca esti intr-o relatie stabila, de cativa ani impreuna si sunteti foarte deschisi.
Daca ar fi la inceput de relatie, nu poti zice ca fata e de vina, te gandesti ca baiatul e destul de porc sa faca acest lucru la inceputul unei relatii, cand abia se cunosc.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa crede ti voi că e bine. Dar nu e, atita timp cit ea nu este căsătorită cu el.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Serios? Casatorita cu el?
Stiu ca nu mai sunt zilele de acum 30-40 ani, dar totusi...
Daca o fata ar avea vreo 25-26 ani...si sta cu prietenul ei de 10 ani, asta inseamna ca n au voie sa se atinga?straight face

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Este fix treaba lor ce fac dar atunci ea de ce pune astfel de intrebări, e bine ca iubitul să i ti pună mîinile peste tot? Păi ea nu stie dacă e bine? Sau atunci la ce m ai intreabă, că oricum nu contează părerea noastră nu Chiar dacă cineva îi zice că nu este bine, ea tot cum vrea o să facă.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Daca-i place gustul placerii...
Bai na, e si normal daca ai cel putin 18 ani, relatie stabila sa faci de toate.
Dar o data ce ai avea 12-16 ani, cum e tineretul din zilele acestea, da...nu este prea normal.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar tie ti se pare normal? Tu cit ai?

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Am 18.
Si da mi se pare normal daca ai o relatie stabila si esti de cativa ani impreuna cu respectivul.
Dar tu cati ani ai?

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Multi inainte! happy

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc la fel

| neutrino a răspuns:

In mod special este bine sa le puna si pe acolo.

| Mussette a răspuns:

Parcaspuneai ca ai 14 ani...ai grija ce vrei cu adevarat de la relatie de la el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca aveti o relatie stabila, sunteti maturi si va aflati intr-un loc propice atunci, zic eu, ca nu ar avea ce sa fie gresit.

| Happyjump a răspuns:

Daca sunteți impreuna de mult timp si este o relație stabilă nu vad care este problema, depinde si varsta si daca fata il lasa sa o atingă unde vrea el

| TeckTonik997 a răspuns:

E bine

| Phini a răspuns:

Depinde cum privesti. daca te referi la igiena, sau daca pui intrebarea sub forma unei relatii de scurta durata.
La 1, ii ok daca s-a spalat pe maini.
2. eu zic ca ii ok, daca esti intr-o relatie mai de lunga durata si daca nu face asta in public happy Succes!

| Relic a răspuns:

Judecand dupa faptul ca intrebi daca e ok ca prietenul tau sa te "pipaie", inclin sa cred ca nu ai nici buletin, prin urmare, conform articolului 198 al codului penal modificat in 2012 este interzise relatiile sexuale cu minori cu varsta sub 15 ani. deeeeci special in cazul tau nu cred ca e prea bine. incearca totusi sa fi deschisa la idee daca el chiar te iubeste si nu te considera doar inca o tipa pe care sa o treaca pe lista. PUpici din hawaii :*

| bobo37 a răspuns:

Tu ii spui iubit nu? adica el te iubeste cum dracu vrei sa te iubesca daca nu vrei sa te atinga?

| romarios70 a răspuns:

Ce ai vrea sa faca sa tina mainile in buzunare. este normal sa te atinga, sa va atingeti.

| marlan a răspuns:

Da

| AnaEvelynna97 a răspuns:

Atata timp cat este "iubitul" si nu oricine, nu e gresit. Dar trebuie sa iti faca si tie placere, si depinde foarte mult de lungimea relatiei, si de cata incredere ai in el, iar el trebuie sa fie discret, si sa faca astfel incat sa nu afle toata lumea. Atat timp cat ai varsta potrivita si intre voi exista incredere si placere, nu-i gresit. Bafta!

Funda?:*