| geniuul a întrebat:

Iubita mea are 14 ani, la fel ca min. Credeti ca o pot atinge in locurile intime?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

De obicei cam de la aceasta varsta incepe ''explorarea'' corpului partenerului in vederea descoperirii zonelor erogene. De asemenea in multe cazuri tot din acest moment partenerii incep sa practice si ''sexul surogat'' denumit petting. In concluzie poti sa-ti mangai si dezmierzi iubita cu producerea de stari excitante insa cu respectarea conditiei de a va multumi doar cu atat, cu practicarea pettingului clasic fara sa depasiti limitele impuse. Succes. Multa sanatate!

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De ce nu? peste o luna si 5 zile vine apocalipsa

| GoldenZenith a răspuns:

Toți va grăbiți sa va atingeți, sa va începeti viața sexuala etc, dar de ce? Nu întreba aici ce sa faci pentru ca multe din chestiile astea vin in mod natural si după atingeri, o sa simți sa vrei mai mult si tot asa. E cam devreme.

| ShamelessQboy a răspuns:

Eu zic sa așteptați să mai cresteti si voi!

| GazzaRecordsRo a răspuns:

Da normal ca poti frate

| Kimball a răspuns:

O sa fii un tata tanasi frumos

Răspuns utilizator avertizat
| Antonies a răspuns:

Esti un pusti de 14 ani si tu te gandesti daca o poti atinge? Atinge.o daca din iubita vrei sa ajunga fosta.

| SüßesHäschen a răspuns:

La vârsta asta deja misca hormoni si curiozitatiile ..mai bine ti-ai tine mâna acasă ca nu se stie vreodata dacă faci pasul asta si ea te da de pâră la celelalte fete..pentru că asa sunt fetele (vorbesc intre ele orice) si i sa te creda toate fetele un ciudat cu probleme hormonale..si mai rau sa spuna la părinți iar apoi sa afle ai tai. gândește că oricât de atrăgătoare ti se pare avea fata ..pentru că asa a dat Dumnezeu sa fim atrași de corpurile opuse.o sa ai timp toată viața sa stai cu mâna la păsărica fetei..nu stiu de ce te-ai grăbi de acolo..la varsta ta singura problema a mea era primul sărut nu sa pun mana la păsărica fetei.

| AnonimaFaraSens a răspuns:

Cam devreme eu am 13 aproape 14 dar nu mi ar place. Doar daca e nebunatica mai atingeo dar nu mai mult

| lpl a răspuns:

Nope nu incerca o sa vezi ca face urat si ca o sa simta rusinata cand esti pe langa ea si o sa se simta ciudat