| CandyGirl88 a întrebat:

am o intrebare...este bine daca ma masturbez? P. S: 14 ani virgina

8 răspunsuri:
| R_8074 a răspuns:

Crede.ma, nu mai esti virgina. Sau se poate ca himenul sa nu se fi rupt. Dar nu cred ca mai esti.

| Noreasontosimle a răspuns:

Depinde cum te masturbezi, atat timp cat nu ti-ai introdus ceva in vagin, si prin urmare sa curga sange esti virgina. Si e okhappy

| kiko_3973 a răspuns:

Nu se intampla nimic, dar ai grija sa nu rupi himenul...

| MrSaxoBeat_8951 a răspuns:

Daaa e binee

| Alexaia a răspuns:

Da. Acum conteaza si de cate ori o faci.

| mario43 a răspuns:

De ce nu faci sex?

| julian0322 a răspuns:

Da.dc nu.atat timpm cat iti place

| GinuțaFatăSexxoasăă a răspuns:

Ca sa fie pe complete bine trebuie sa tio tragi cu 2 barbati in varsta de 67 de ani :X ejtHi plea cuminte la varsta ta no talking. eu de la 8 ani mi-am traso prima oara cu 2 pensionari. uhhmmmlove struck