| baby_9433 a întrebat:

daca ma masturbez mai sunt virgina?

Răspuns Câştigător
| ????? a răspuns:

WOW da ce te intereseaza daca mai esti virgina sau nu?thinking e acum cam exagerezi cu intrebarile waiting mai ei si o pauza de masturbare eu acum nu zic sa exagerezi dar nici sa nu faci deloc potrivithappybafta:* si cred ca sar potea sa nu mai fi virgina daca te masturbezi cu un vibrator sansele sunt de 1% cred. iar sansele sa mai fi sunt de 70% oricum ce conteaza atata daca esti virgina sau nu mrg.macar da-mi si mie o fundita ca team raspunssaddaca team folosit vreun pic.:-s

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, pana vei avea contact sexual cu un partener (indiferent de sexul partenerului si de tipul de contact sexual).

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Buna.Esti virgina pana ai act sexual cu un partener.Si daca intrebarea a fost la misto, imi pare rau pentru tine ca te plictisesti.

pa, pa.

| Pho3nix a răspuns:

Intreab-o pe profa ta de matematica.

| andradat a răspuns:

Oricine se masturbeaza, nu e o rusine? Si unu la mana, nu, nu am zis eu asta, a zis adolescentul. Si doi la mana, eu una nu ma masturbez, are cine sa ma satisfaca. Nu ma injosesc la faze din astea, nu m-am masturbat in viata mea, nu o fac si nici nu o voi face. Tine si de respectul pentru sine chestia asta.

| Ionutzz97 a răspuns:

Da esti

| Adolescentul a răspuns:

Normal asta daca nu`ti introduci in vagin anumite obiectehappy degetele de la mana si mai stiu eu, dar excitandute la clitoris e okhappy oricine se masturbeazastraight face NU e o rusinehappy!

| Snow a răspuns:

Atata timp cat nu ai contac sexual, esti virgina!

| SweetGirl_1668 a răspuns:

`Aoleu`da`cati-ani`ai`mai`fata?

Ati`innebunit`cu`o`masturbare`

Scuza`ma `fetito`dar`esti`nebuna de`a binelea`

`auzi daca ''ma masturbez'' `du-te si invata` sau daca pui intrebari zi' `v'a plaqt la scoala` of ``

| Adeliи97 a răspuns:

Daca te masturbezi cu vecinu, nu maiesti virgina

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nu mis fata oricum bafta la masturbare

| eanana a răspuns:

Normal ca mai esti,rolling on the floor