| milimario a întrebat:

Buna TPU am o intrebare, fac laba de la 10 ani, si la 11 ani jum cam asa a inceput sa imi curga un lichid alb in proportie mica, este sperma?, dau laba cam de 6 ori pe saptamana, este de rau ca imi curge acel lichid va rog sa ma ajutati

fundita big grin xD

Răspuns Câştigător
| vangheliss99 a răspuns:

Copile, nu este norma sa ai penisul atat de mare la varsta ta si da aia este sperma, si te sfatuiesc sa dai laba numia inainte de o partida de sex.

7 răspunsuri:
| BaiatulAnonim a răspuns:

Welcome to "bărbăţie" copile happy e spermă

| raluca44 a răspuns:

Ia-o mai usor, baiete, cu laba. faci prea des. iar atunci cand vei face sex o sa ai o ejeculare rapida.nu o sa apuci sa iti faci treaba cu fata respectiva.

| Geo17 a răspuns:

Doamne fereste...Cred ca nu iti ajunge un bax de servetele pe luna?!

| Covache_Razvan_1981 a răspuns:

Bine ai venit l barbatie copile sh da aia e sperma. Da mai usor cu laba pretene.

| milimario explică:

Si am penisu de 14 cm 13. 5 cm e normal?

| milimario explică:

Si am penisu de 14 cm 13. 5 cm cam asa e normal?

| SilentScream a răspuns:

Mai rareste frate, 6 ori pe saptamana e prea mult.