| alexandrubossu a întrebat:

Am 12 ani cate minute trebuie sa dau la laba ca sa curga sperma ma ajutati

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Troll detected

| 4ndr33y a răspuns:

Invata sa te exprimi mai diplomat, inteleg ca ai 12 ani dar de "masturbare" ai auzit? La tine nici macar n-a inceput pubertatea si vrei sa ejaculezi? Pune mana pe masinute, lego si alte chestii specifice varstei tale si lasa prostiile.

| Andrei100011 a răspuns:

Mie la 12 ani nu-mi lua mai mult de 10 minute.winking laughing

| HectorSB a răspuns:

Alex... cum ai ajuns tu la concluzia ca la varsta ta trebuie sa faci acest lucru? Pot sa iti zic totusi ca nu este un lucru benefic, dar nici un lucru care iti face rau, asta in conditii normale.
Si la 12 ani, pentru ca nu esti obsinuit, timpul "de masaj / frectie" este cat se poate de scurt.
Poti incerca si te convingi singur.