| Cristi99999990 a întrebat:

Buna TPU.
Am o intrebare.Îmi este rusine sa vorbesc cu fetele de care imi plac.Dar eu nu-s rusinos de fel cred ca ma atrag foarte tare țâțele fetelor si acel fund atragator.Eu nu prea am incredere in mine imi este prea frica ca voi fi refuzat. Daca va intrebati eu nu sunt virgin nici labar.Cine imi poate da un sfat cum sa fiu mai increzator?

2 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

In primul rand, gandeste-te ca ceea ce poti pierde in cazul unui refuz, deja ai daca nu te apropii.
Din ceea ce inteleg te atrag doar fizic si te referi la sex; incearca sa te vezi mai "frumos", sa iti ridici autostima.

| Bariel a răspuns:

Apropiete de ele in timp ce numeri de la 5 la 0, cand ajungi la 0 pur si simplu vorbeste cu ele. Stiu ca pare banal, dar pentru mine functioneaza de fiecare data cand imi este teama happy, e un truc psihologic banuiesc, dar nu cred ca merge la fiecare