| Lavinutzzaa a întrebat:

am o intrebare... intr-o relatie cine saruta primul fata sau baiatul?

12 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cel care e mai indraznet, fii sigura!
Dupa regulile savoir vivre, insa, baiatul.

| Frrramboise a răspuns:

De obicei,baiatul,dar asta doar daca e sigur pe el. Daca e totusi, timid si se teme sa se apropie, dar tu crezi ca e momentul potrivit si vrei sa il saruti, e foarte OK sa faci tu, sigur se va simti usurat ca ai preluat initiativa. Bafta!

| RAY a răspuns:

Baiatul doar el plateste

| neutrino a răspuns:

Cel care este mai incins. Ambii au drepturi egale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricare din cei doi. Depinde de semnalele pe care partenera/ul le transmite. Daca sunteti pe aceeasi lungime de unda, "carpe diem".

| MiruD a răspuns:

Cine simte. Nu neaparat baiatul. Nu este o regula scrisa ca el trebuie sa faca asta.

| Madayna a răspuns:

In principiu baiatul dar si fata daca isi doreste sa fie sarutata trebuie sa faca ea primul pas si nu doar sa astepte.

| MDenisee a răspuns:

Nu neaparat baiatul, daca fata simte ceva si vede ca si baiatul vrea asta, atunci vine de la sine si va fi un sarut perfect big grin

| Elvira575 a răspuns:

Ar trebui baiatul.dar in fine cine simte...

| iuly92 a răspuns:

Nu exista o regula, o face cine simte...

| Miss009 a răspuns:

Baiatul! happy

| Caraman_Ludmila_2000 a răspuns:

Cind stati fata-n fata si ambii va apropiati usor atunci nu conteza cine primul:-)
O zi buna:-)