| shadowmaster12 a întrebat:

am o intrebare la care doresc sa imi raspunda doar fetele. Pentru voi sexul este placut sau il faceti doar pentru barbatul respectiv, ce simtiti placere sau durere(si fizic si moral)?

Răspuns Câştigător
| Maya2014 a răspuns:

Pai aici depinde de starea noastra de spirit. Daca iubim baiatul respectiv, cu siguranta vom simti placere si totodata ne-am asigura ca si el se simte bine.Atunci cand exista iubire intre cei 2, totul merge ca pe roate. Daca pe fata o doare in timpul actului sexual e posibil sa fie stresata, prea obosita sau sa existe vreo problema medicala.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pari sa vorbesti din experienta proprie. orice femei care se respecta nu se sacrifica fizic doar pentru placarea unui barbato sau poate o face dar nu intr un ritm constant.

| ramitzu a răspuns:

Eu simt placere. Asta ar trebui sa simti, pentru asta o faci. Nu o faci pentru nimeni ca nu esti sclava. Durerea e altceva. In primele luni durerile exista, mai ales daca baiatul este "dotat" si salbatic in acelasi timp. Combinatia asta s-ar putea sa doara. Dar tu poti vorbi cu el. Sa ii explici si te va ajuta sa treci peste. Daca durerea e fizica atunci e mai complicat. Asta nu o poate rezolva el ci dor tu cu el in cazul in care vrei sa-i spui. Daca durerea e fizica eu recomand ca discuti pentru ca altfel relatia nu va merge. In concluzie, eu o fac in primul rand din iubire si dupa din placere. Sper ca te-am ajutat. :X

| val31989 a răspuns:

Salut.mi se pare ca ai 14 ani,nu stiu de ce te-ar interesa o asa intrebare,dar fie,eu sincera sa fiu sint din R.M, si nu am avut aceasta senzatie pina acum, nu stiu ce fel de generatie creste la voi in România dar la ce intrebari am vazut cred ca nu e una prea buna, parerea mea e cind vei creste vei sti, nu esti destul de matur ca sa te intereseze asta.
pa

| Manuellllaa a răspuns:

Paii sa-ti explic.Sexul nu-l faci din placere, e doar un moft fizic vorbind, insa se poate face si din placere si il poti face pentru barbatul respectiv insa dragostea se face pentru ca iubesti aceea persoana si vrei sa faci parte din ea/el, si da e placuta si nu simiti durere daca stii cum sa o iei daca o faceti pentru ca pur si simplu simtiti nu din chef cum ar venii laughing), intelegi tu ce vreau sa spun.

| roxiada a răspuns:

God! normal ca e placut si mai ales daca il faci cu persoana iubita! daca faci sex doar pentru ''el'' eu zic sa o lasi balta si sa mai cauti un baiat care sa te faca sa-ti doresti poate chiar mai mult!tonguebig grin

| shadowmaster12 explică:

Sunt baiatlaughing de ce toti ma credeti fata?