| CinevadinBucuresti a întrebat:

Am o intrebare...o sa fiu scurt si la obiect.
Am fost la o prostituata.Mi-a facut un sex oral protejat,si acum eu nu cred ca e un risc prea mare de infectare cu hiv,deoarece prezervativul nu s-a spart, contact sanguin nu a fost.Totusi,incep sa regret cu toate ca pana acum nu a aparut niciun semn de vreo boala genitala.
Voi ce risc de infectare cu HIV este, atata vreme cat oralul a fost protejat si nu a existat contact cu sange? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| xCrinax a răspuns:

Practic, nu exista niciun risc. Totusi, nu mai frecventa asemenea femei, data viitoare sa nu se intample ceva mai rau!

Toate cele bune!

6 răspunsuri:
| αndï a răspuns:

Eu zic sa te documentezi ceva mai mult despre bts-uri si sa nu mai zici abereli. Amice, sida nu se ia daca iti face un oral ma intelegi?

| xCrinax a răspuns (pentru αndï):

Ba se ia, dragule! Mai ales la sex oral pentru ca majoritatea nu se protejeaza atunci. Poate sa aiba o carie sau o rana in gura si atunci e foarte probabil sa ia. Foarte bine ca a facut protejat...

| sebysebyca a răspuns:

Apropo si cand te-ai trezit din somn erai transpirat? a fost un vis fratioare, stai linistit!

| JhonMirchu a răspuns:

Risc 0.

| blondablonda a răspuns:

Eu iti propun sa mergi la medic cred ca este cel mai bine, dar cred ca nu ti-a transmis nimic odata ce sexul a fost protejat.Bafta!

| blondablonda a răspuns:

Eu iti propun sa mergi la medic cred ca e cel mai bun sfat pe care ti-l pot da, dar nu cred ca ti-a transmis nimic pentru ca oralul a fost protejat..Bafta!