| Alex553355 a întrebat:

Ce risc este sa iei vreo boala ca baiat daca te duci la producatoare si iti face oral ne protejat? am vazut ca multe nu fac oralul protejat.

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Maxim.

| Emilian65 a răspuns:

Riscul de a lua o boala sexuala de la producatoare, atunci cand iti face sex oral protejat, este f. mic.

| minrest a răspuns:

Pai sifilis si HIV, ce sa iei, ca alea mai marunte le poti lua si cu prezervativ. Dar tu cum credeai?

| sweetangels a răspuns:

Orice boala care nu se transmite prin sange. Sunt destule.
Virusul HIV se transmite prin sange infectat, sperma, secretii vaginale, lapte matern, intra in sange printr-o rana sau prin mucoasa in timpul sexului vaginal, sexului oral, sexului anal, prin folosirea acelor infectate, care se injecteaza drogurile, precum si prin alaptare.
Mai este hepatita B, sifilis, herpes, hpv, gonoree...etc

| venividivici2017 a răspuns:

Gonoree,chlamidia,herpes si chiar hiv, in cel mai rau caz ...decat asa cu toate distrusele, mai bine nimic si sanatos!

| udrescuf a răspuns:

Poti lua Sida, Hiv, prin sex oral.