| Ioana_4869 a întrebat:

TPU! Am o intrebare pentru baieti.Cand tineti o fata in brate si o strangeti tare si ii simtiti sanii, ce simtiti, va place? fara glume va roghappy.

Răspuns Câştigător
| pufulete17 a răspuns:

Pai.cea ce urmeaza sa spun nu e o gluma...e cam acelasi lucru ca si cand tu stai in "poala" baiatului si ii simtihee hee te simti putin stanjenit dar iti place:X:X

8 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Normal ca da. Daca nu era placut nu ar mai face nimeni asa ceva.

| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Hmm buna intrebare thinking

| UnuAltu a răspuns:

Ii placut!

| DenisPericolPublic a răspuns:

Ooo da!

| Skylar a răspuns:

Tate,doar tate, si atata tot, dar tot mai interesanta e o bila de cauciuc/silicon(capoti sa iti bagi unghiile in ea)

| Iliutz a răspuns:

Da desigur!

| Richard_8745 a răspuns:

Wow...creste l.aba frate.

| Dan2011 a răspuns:

Numi place