| LittleDreamer a întrebat:

Intrebare pentru baieti:Cand va este draga o fata, tineti la ea, nu neaparat sa fiti indragostiti tare de ea, daca trece pe langa voi o fata cu sani mari va mai scapati privirea? Va mai uitati si dupa alte fete? Chiar daca fata care va este draga este prin preajma? Daca baiatul de care imi place s-a uitat la o amica de-a mea(la sanii ei)inseamna ca nu tine la mine? Cu mine se comporta frumos si zice ca sunt prietena luistraight face
Multumesc.

12 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Deeutza obişnuieşte-te la vârsta pe care o ai tu băieţii o să fie mereu aşa. E vorba de hormoni, se simt atraşi de persoanele de sex opus care arată bine, e normal. Eşti prietena lui dar aşa e vârsta. Obişnuieşte-te! Nu e nimic rău! Baftă!

| Duhovnicul a răspuns:

Intrebare pentru fete : daca trece pe langa voi un mascul cu corpul lucrat la sala, bine bronzat si uns cu ulei, va scapati privirea? Intreb si eu...

| AshuraElric a răspuns:

Sunt fata si stiu ca n-am ce cauta aici dar era prea ''tare''intrebarea asa ca n-am putut rezista. Din ce spui reise ca baiatul care te place ar trebui sa se uite numai la tine(vrei cumva sa-l hipnotizezi:d?)Mi se pare normal sa se uite si in jurul sau(doar nu vrei sa se impiedice?), daca s-ar uita numai la mine as putea sa-l consider obsedat(nu i-as spune in fata asta, dar cred ca i-as cere parerea despre o fata aleasa la intamplare, daca o critica intruna cred ca-as luao la sanatosa)e practic imposibil sa se uite numai latine, roaga-l macar sa nu clipeascahappy. Tu te uiti numai la el? Stiu ca acum o sa spui da, dar atunci pe moment nu va mai fi la fel pentru ca subconstientul reactioneaza inaintea ta(crede-ma). Nu e ceva rau, devine o problema cand se holbeaza intrunahappy

| AshuraElric a răspuns:

Raspuns pentru Teddy:normal ca te uiti dupa baietii frumosi care trec pe langa tine(nu neaparat negri de la atata bronz sau plini de''ulei'')mi se pare ceva natural, firesc.Trebuie sa fi oarba sa nu-i observi(dar trebuie sa fi constient ca vei ramane doar cu privitul)doar nu te apuci sa salivezibig grin

| claudiu123 a răspuns:

Pai eu nu fac (sincer tin la o fatabig grin ) cand vad una (cum ai zis uh cu sanii mari) pe mine nu prea ma intereseaza (daca tin la cineva f mult nimeni si nimic nu e mai presus decat acel cineva ) deci eu nu cred ca tine cu tine

| seawolf a răspuns:

Si ce-oi vrea acum sa se uite numai la tine?
Tot ce e frumos si lu d-zeu ii place;-)
Dar ai grija, una e o privire scurta si alta e sa-ti belesti ochii
juma de zi :-p

| DonAnonymius a răspuns:

Deci, e o chestie de baieti laughing. Iti spun din proprie experienta. Am avut si eu o prietena printra 7-a. Imi placea foarte mult, dar normal ca daca vinea una cu fusta de 15 cm ma mai scapam. E un lucru firesc si daca vei veni si tu asa intr-o zi se va uita numai la tinewinking

| Markus_4003 a răspuns:

Bun nu cred ca asta este o problema eu cred ca prietenul tau daca se uita la alti sini nu la a tai poate in cazul ista ai si tu o mare parte vina deoarece ca nu iai permis sa se uite la ai tai. Eu cred ca nu are nici o legatura uitatu si tinutul cu ai ziso tu eu cred ca el tine ft mult la tine si ft tare, iar in privinta uitatului se mai intimpla sa mai scapi privirea si prin parti ca si cum voi fetele va mai uitati si voi numai ca nu spuneti lucru ista deoarece va temeti de reactia celui de a laturi, faceti si voi o analiza in cap de ex. mama ce corp are sau ce mini, ce burta sexy s. a. m. d. asa ca nu iti fa grizi in privinta asta e ceva normal dar totusi trebuie sa fie o limita in toate acestea happyI don't want to see Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crezi ca daca baietilor le este draga o fata, poarta ochelari de cal?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai faceti si voi schimb de experienta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai baietii nu se pot abtine... se uita si eiwinking atat...

| ionutdinu21 a răspuns:

Mai fata orice baiat are visurile lui poate tu nu ai tate