| bulgaras_3493 a întrebat:

Buna TPU.am o intrebare pentru fete
a folosit cineva metoda contraceptiva:aspirina stransa intre genunchi?
am auzit si eu recent de ea:-)
si cum vine exact, cum se procedeaza.
:* funda:X

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E o gluma si ma intreb daca nu o intelegi sau iti bati joc de noi. O sa mizez pe ignoranta, al tau sa fie pacatul daca este batjocura. Bancul e cam asa:
Intrebare la Radio Erevan: am auzit ca aspirina este buna pentru prevenirea sarcinii, cum se administreaza? Raspuns: Femeia o tine strans intre genunchi.
Adica nu desface picioarele, adica nu face sex. Daca tii genunchii stransi lipiti (si stai pe spate) penetrarea este practic imposibila. Bancul spune ca abstinenta este metoda contraceptiva, aspirina este doar "pretextul". Un banc cu sens asemanator:
Am auzit ca aspirina previne sarcina. Cum se ia, inainte sau dupa sex? Raspuns: in loc de sex.

| Азбука a răspuns:

Incearca s-o strangi intre dinti cand esti racita. Are efect garantat. Nu uita sa iei si un pansament gastric.

| Азбука a răspuns:

@girlygirl - intrebari la fel de inteligente ai postat si tu straight face

| Just4FunHD a răspuns:

E ca si intrebarea aia. Daca fac dragoste cu becu stins, copilul va iesi negru? Asa intrebi si tu despre aspirina. Nu te-as sfatui sa incerci si sa ne spui tu ca nu a functionat. Prezervativul ce are? Anticonceptionalele>? Continenta sexuala?

| bulgaras_3493 explică:

Eu am tras cu urechea la o discutie.in metrou la 2 femei...si a zis ca ea foloseste aceasta metoda veche in mos stramosi ca o stie.de la bunica si asa mai departe.si nu a avut nici o sarcina nedorita

nu's proasta...

| Choco a răspuns:

Proasto

| Choco a răspuns:

rolling on the floor ba esti proasta scuza`ma... dar daca iti pui o aspirina intre craci tot intra spermatozoizii acol la tine asa ca nu are nici un efect straight face da noah daca tu crezi at fa asa din partea mea laughing

| iubita_7611 a răspuns:

Азбука ce raspunsuri dai ...ca si pe pagina mea
cica sa ma joc cu papusi. doamne
si ea nu a spus ca e racita oh go on ori nu sti sensu cuvintelor ori nu sti sa citesti