| 니코 a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o intrebare pentru baieti.Ce le plac baietilor la fete cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| Iamal a răspuns:

Ochii...cat de adanc sapa cu ei.
gura...cat de mult poate sa fure cu ea...
iar restul ne duce deja cu gandul mai departe happy

9 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Sincer : sanii, fundul, apoi pasarica smug, pe langa felul ei de a fi, sa nu fie chiar asa proasta, sai ai cel putin 5 min sa vb cu ea! Like big grin Am fost sincer big grin

| DarkBlood32 a răspuns:

Creierul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde, in functie de persoana si personalitate sunt prea multe categorii sa le amintesc acum aici, insa trebuie sa stii ca selectia naturala se bazeaza pe aspecte fizice in special!

| 니코 explică:

Mersi de raspunsuri
sunt utile

| VDS a răspuns:

Mie imi place sa fie desteapta, cu simtul umorului si draguta.

| gabrin a răspuns:

Sa ai sânii mari si să fii sălbatică!

| 니코 explică (pentru gabrin):

Saii ii am mari mari da nu prea sunt asa salbaticasad

| 니코 explică (pentru gabrin):

Scuze sanii

| mucosul a răspuns:

Naturaletea,zambetul,ochii,stilul vestimentar, bunul simt(la mine) si cam atatbig grin