| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pentru fete. Care este fantezia voastra preferata. Sau moftul vostru in pat? Care ar fi cel mai usor mod de ati satisface partenera inca de la preludiu si nu numai?

6 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Sa am pat din ala mare, pe mijloc si cind se baga noaptea in mine sa-i zic, mindru de patul meu;-Da-te ma mai incolo, ce n-ai loc tot patul?

| Hombre a răspuns (pentru harciog):

Scoate bai nepotcovitule talanga cand esti in pat ca d'aia n-are crestina loc.

| justme1221 a răspuns:

Incepi prin a o saruta, iar apoi, te lasi usor peste ea, o mangai pe unde apuci, ii spui cuvinte dulci, o saruti pe gat.

| LineGuide a răspuns:

Zisesesi pentru fete dar totusi voi raspunde la ultima intrebare.Cel mai simplu mod, zic eu desigur, de ati satisface partenera inca de la preludiu este desigur sa nu o dai in bara cu vreo replica proasta, sau cu greun gest gresit, si sa o atungi usor pe tot corpul, fara sa ai tendinta de a te grabi, si sarutand-o din loc in loc.Un astfel de preludiu pentru a fi de calitate trebuie sa dureze foarte mult(20min), deci uneori este un inconvenient pentru baiat.

| Userses a răspuns:

Fantezia mea preferată: să mă culc azi și să mă trezesc poimâine. Ba nu, poate chiar o săptămână mai târziu. Asta dacă nu implică să fiu pe patul unui spital dintr-o cutie de chibrituri.
Moftul meu în pat: Să am mereu tehnologia lângă mine, chiar și când dorm.
Păi îmi satisfac partenera oferindu-i un antivirus scump. Eventual dacă nu mi-l permit, piratez. Mă va iubi oricum love struck

| hotdesire a răspuns:

Sexul oral oferit pana la orgasm este cel mai bun preludiu pentru o fata