| Eumada a întrebat:

am o intrebare si eu. Am fost cu un baiat din 29 decembrie pana in 15 ianuarie, ne-am despartit, iar dupa 1 saptamana ne-am impacat din nou. Ne vedem cam rar deoarece el sta la 10 km de mine, ma rog. Faza este ca eu nu stiu ce face el la scoala, mai merge si la discoteca. NUstiu cum as putea sa-l intreb daca cumva nu mai umbla cu ceva fata, sau daca m-a inselat cumva, mentionez ca nu ma pot desparti de el pentru ca il iubesc prea mult, si el imi spune ca ma iubeste dar nu stiu daca sa-l cred. Cum as putea face sa fim mai apropiati unul de celalalt adica sa ne iubim, sa nu ma insele. Va rog sa ma ajutati sunt intr-o stre tare proasta, nu stiu ce sa ma fac. Multumesc, dau FUNDA! happy

Răspuns Câştigător
| buburuza2007 a răspuns:

Relatiile la distanta nu prea tin, nu poti fi alaturi de el daca voi va vedeti o data la 2 saptamani sau ceva de genu, eu zic sa incheiati relatia, mai devreme sau mai tarziu se va intampla si asta, relatiile de genu asta nu tin

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

N-ai cum sa fi mai apropiata de el din moment ce aveti o relatie la distanta. mai bine dai papucii decat sa te chinui cu asa relatie. astfel de relatii nu tin.

| Oana92 a răspuns:

Va vedeati rar pentru ca intre voi sunt 10 km? 10? Pe bune? Dar voi unde locuiti din moment ce 10 km e o distanta uriasa? In orasul meu intre 2 capete ale orasului sunt mult peste 10 km...

| SakonSIUkon a răspuns:

Ori te muti ori e inutil relatiile la distanta sunt fail.

| crack123 a răspuns:

Ce relatie la distanta? 10 km e distanta? laughing merg fiecare 1 ora pe jos si se pot vedea... daca nu puteti face un efort sa va vedeti cat de cat des, tinand cont de "distanta", atunci nu are rost sa va chinuiti aiurea.

| looovee a răspuns:

De ce zici ca e cam mult 10 km nu-i asa mult, incearca sa va vedeti ziua daca noaptea nu posibil( nu are masina sau nu circula transportul public ) nu-i asta o problema,. si daca il iubesti vorbeste cu el deschis, zii ce ai de zis.