| 50cent_7123 a întrebat:

Sunt cu o fata de la banchet si de ceva vreme sau de cand sunt cu ia vb pri mesaje si azi ne-am intalnit neam plimbat si a venit vorba de fete si i-am zis,, daca ma dau la o fata te superi?,, si ia mi-a raspuns,, nu chiar iti dau voie,, ce sa inteleg din asta ca ea vrea asa o aventura sau isi bate joc de mine va rog ajutati-ma ca mor de dorul ei si macar sa stiu ca ma place sa nu mai stau cu gandul casi bate joc de mine... Va rog seriozitate

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu-i ceri voie s-o saruti,ii spui ca vrei sa-i spui ceva la ureche si-o saruti frumusel,de exemplu.
Ai grija sa nu aiba pe altcineva,desi la telefon poate fi pana si prietena ei.
Si,nu sta sa te chinui,discuta cu ea si lamureste-te,sunteti sau nu impreuna?
Cand o conduci acasa,ok,daca se rusineaza n-o saruta,dar spune-i ca esti obligat sa vezi daca ajunge cu bine acasa!
Si,daca ea nu te suna,sun-o tu.
Dar,lamureste-te in ce ape se scalda, ca parca ceva nu pare in regula, bine?

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Poate a considerat ca e o incercare la care o supui si a incercat sa iasa cu bine din ea.
Tu cum o vezi,e indiferenta,nu-i pasa de tine? Cum iti vorbeste pe mess,frumos,tandru?
E imposibil sa nu intelegi!
In afara de asta,a fost o mare nedelicatete din partea ta s-o intrebi asa ceva,eu te lasam acolo si plecam! Asa ca,daca a stat si ti-a si raspuns,simte ceva pentru tine,poate n-ar strica sa-i explici ca ai facut o gluma grosolana!
In cel mai bun caz,spune-i ca cea la care vroiai sa te dai era ea!
Si,lamureste-te, discuta cu ea, sunteti impreuna sau nu?
Ce-i cu nesiguranta si chinul asta?
Ai curaj sa-i spui tot felul de enormitati si nu indraznesti sa-i spui cat de mult tii la ea?

| Honeybunny a răspuns:

A crezut ca ti'ai batut joc de ea, de aceea parea ca nu o afecteaza.crede-ma nici o fata nu sta cu un baiat si sa ii dea voie sa se dea la alte fete sau sa nu o deranjeze.in primul rand sa nu fie ea umilita, al doilea rand, ce rost ar avea sa fie cu tine asa? fetele mereu "despica firul in 4",cand vede ca o intrebi asa ceva,fie si in gluma,incep sa se gandeasca oare ce ai vrut sa zici, oare de ce ai intrebat asa ceva, etc. nu mai face chestii din astea pentru ca o provoci doar si o pui pe ganduri. succes

| littlemisssunshine_4297 a răspuns:

A zis'o ironic.ai provocat'o oricum.
si nu mai trage de ea.las'o sa faca primul pas sa te sarute. daca ii place de tine o sa vina de la sine stai linistit happy

| 50cent_7123 explică:

Pai vorbeste prin mesaje cu cineva da nu stiu cu cine cand am invitato sa iasa prin parca a zis ca ma suna cand e libera nu ma mai sunat... si e prea timida cand i-am zis sa ne sarutam a dato pe ocolite cai multa lume... etc si intotdeauna cand o conduc acasa o ia inainte nu ne mai sarutam o data ne-am sarutat cand am conduso

| 50cent_7123 explică:

Da dar faza cu daca ma dau la o fata a venit din discutie ca m-am dus undeva cu cativa baieti si 1 fata si...i-am zis ca nu m-am dat la ia si mi-a zis a bine ca te lasam sa te dai la ia si apoi i-am zis,, daca ma dau la o fata te superi?,, si ia mi-a raspuns,, nu chiar iti dau voie,,