| deeutza_2401 a întrebat:

Buna TPU.Am o intrebare. Un baiat de la mine din clasa, cand se terminau orele ma lua in brate si ma punea langa perete si ne imbratisam, imi tot zicea ca ma place, dar uneori ma lua pe mine in brate iar alteori le lua pe altele in brate. 3-4Fete din clasa imi ziceau ca lau vazut cu alte fete.De aproximativ o luna suntem impreuna. Nu stiu, oare chiar ma iubeste sau ma inseala? El e prima iubire si il iubesc foarte mult. El, nici nu cred ca isi imagineaza cat de mult il iubesc. Inainte sa fim impreuna plangeam aproape in fiecare zi dupa el. Caci m-ar putea uita sau inlocui, dar mereu imi zicea ca ma place, mai nou imi zice, ca ma iubeste mult, oare este adevarat?

Răspuns Câştigător
| KittyLove5 a răspuns:

O data ce se da la alte fete, te foloseste doar ca sa ii treaca timpul mai repede.Mai bine despartete de el si cautati pe cineva care sa te merite big grin

3 răspunsuri:
| answer a răspuns:

Daca te imbratiseaza, crezi ca pentru el inseamna ceva, avand in vedere ca o face si cu alte fete? Ii place sa tatoneze terenul, sa se joace, sa va fraiereasca! Si ce sa zic, mori acum de iubire; maine poimaine iti vei da seama ca a fost doar o obsesie in capul tau si poate pana atunci el isi va si atinge scopul, la cat esti tu de naiva! Du-te la mama ta si stati de vorba, ca nu te omoara nimeni! Mama ta iti va da cele mai bune sfaturi, ca doar esti copilul ei; nu te lua dupa altele care se ascund de mama lor si cand vorbesc la telefon!

| Ofiintă a răspuns:

Deci sa inteleg
El e genul de baiat care in pauza de plictiseala merge la fete si le spune sickCe mai faci iubi?
Am avut si eu din astia prin scoala,
apropo daca te imbratiseaza nu inseamna ca te place...

| 1People a răspuns:

E un putzifer din asta care crede ca e smecher daca sta cu 10 fete so. spune-i sa se care sa vezi ce fata face si sa vezi ce bine o sa iti meargawinking