| SkittlesS a întrebat:

Buna TPU am o mare dilema la care ma roade(scuzati categoria e cea mai vizualizata)happy...Deci eu sunt acea fata din clasa care stie melodiile care stie tot ce e nou in showbiz si ma intreaba mereu colegii cum se numesc anumite melodii ei bine nu stiu la una gen versuri:iama iama is zo tejt zaba if you ander shoa)scuzati versurilehappy

Va rog mult help primul raspuns primeste funda

nu m-as strofoca atata daca nu mi-ar placea si mie meodia

big grin

Răspuns Câştigător
| Lorenna a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=sIUJcarZHMo

asta scumpa?:d

4 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Alea nici măcar nu-s versuri, e în engleză sau mă rog vrea să fie dar trebuie să ai mai mult de două cuvinte corecte ca să poţi căuta o melodie.Baftă!

| SkittlesS explică:

Nu's in engleza numa ca nu le stiu is in alta limba

| SkittlesS explică:

Iti multumesc piticot mult rasplata Fundoi kiss

| DanielleDaniaD a răspuns:

Spune'mi te rog ce gen este?
Rock, pop?
si cum e lenta? sau de cine e cantata e fata sau baiat?