| NoNamePlease a întrebat:

Care stie niste metinuri hamachi gm mode sau pe ip, pvp, etc primeste funda si puneti va rog si niste detalii scurte.Multumesc.(scuzati categoria, cea mai vizualizata)Funda Normal.

2 răspunsuri:
| sabin5786 a răspuns:

Iti recomand metin2 hammer ai toate armele la magazin si toate pietrele armurile pentru orice caracter

| Realistic a răspuns:

Incearca apocalipsemt2 super intm la magazin 2012 lvl max127 la inceput de duci la npc si iti da lvl 90 apoi cresti singur pose la magazin otel pentru evoluare pe intm cad bonusuri bune max pv e 10k pe 1 intm e hamaki:1apocalipsemt2.com sau apocalipsemt2.com incearcal si ai saa vezi! funda?