| AnaMariaNistor a întrebat:

Am o mare dilema. Poate pare absurd, dar... Ce parere aveti despre varsator-taur (intr-o relatie)? Unii spun ca nu se potrivesc, chiar deloc, dar as vrea sa aud si parerea altora, poate exista cineva care este in situatia aceasta, sau a fost.
Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| Ingrid16V a răspuns:

Eu sunt taur si am fost cu un baiat varsator timp de 11 luni si n-a merscryingNe-am despartit si suntem prea prea orgoliosi cel putin el, stiu ca ma iubeste dar stiu ca n-ar mai face nimic ca sa ne impacam...A inceput sa vrb urat despre mine si face orice ca sa-mi strice clipele cand sunt fericitasad

| giohnn a răspuns (pentru Ingrid16V):

Si tu n-ai facut nimic rau lui de te vorbeste rau!

| ToxicGirl a răspuns:

Venus alaturi de Uranus va incurajeaza originalitatea. Taurii va pot ajuta mai tarziu in viata si influenteaza domeniile cu privire la casa siguranta proprietate si autoritatea unui parinte. Taurul va poate infuria iar dumneavoastra va veti deziluziona din cauza condiitilor curente. Ei va fac sa calcati pe teren nou si va doriti mai multa libertate pentru a face lucruri care va aduc confortul acasa. Partea buna din aceasta asociere este improspatarea relatiei ceea ce duce la noi drumuri si eforturi.

Taurul va ajuta sa acceptati si sa indepliniti responsabilitatile. In orice afacere legata de proprietate Taurul va este benefic. Va ajuta sa fiti cu picioarele pe pamant. Cele doua zodii nu par sa se inteleaga prea bine pentru ca amandoi sunteti puternici si determinati, dar compromisuri inteligente pot fi facute daca sunt necesare. Cu Taurul cautati dar poate nu destul de mult. Apare tendinta de a fi impacientat. Combinatia dintre Uranus si Venus este una romantica. Veti experimenta valuri de emotii.

Taurul va ajuta in tranzactiile bancare. Ambitiile sunt stimulate si veti avea incredere in ceea ce faceti si veti obtine suport financiar. In relatia personala aceasta echipa ar putea lasa multe de dorit. Ar putea fi atractie instanta, dar s-ar putea sa nu fie de lunga durata. Sansele de succes aici nu pot fi descrise mai bine de 60%. Multe depind de Taurul care este implicat in relatie.

| shaolina a răspuns:

Draga maria,depinde de caracterul fiecaruia; adica eu poate ma inteleg cu taurul,alta fata poate nu,sau invers, difera de la caz la alt caz; intr-adevar horoscopul are o parte de adevar...dar se mai inseala! din cate stiu aceste zodii aceste zodii sunt ft bune au idei fixe vor ceva concret! iar cat despre compatibilitate lor scanteia exista acum depinde daca va potriviti la caracter si daca aveti lucruri, hobby-uri in comun. daca este asa zodiile[horoscopul]numai conteaza.tot ce conteaza sunteti voi! inttrebarea pusa de tine este una buna si fireasca pentru orikine! multi pupiki![funda]

| Denise_3997 a răspuns:

Nu te lua dupa zodii. Conteaza ca doi oameni sa se iubeasca, sa se respecte, sa stie sa se asculte, sa se inteleaga. Daca ne-am lua dupa zodii, nici parintii nostri n-ar trebuit sa fie impreuna acum. Uite. Eu cu iubitul meu suntem amandoi scorpioni, ceea ce in zodiac e un No Way! Si nu e asa. Ne intelegem, avem aceleasi gesturi, ganduri, idei, tot. Asa ca iubirea conteaza, nu zodiile happy

| UnSimpluGand a răspuns:

Varsator taur paih eu zic ca ar merge tot ca aceste 2 zodi nu se inteleg mai deloc dar o relatie ziik eu ar merge deoarece cand nu sunt certatzi cei din aceste zodi se comporta foarte frumos si ar decurge o relatie foarte frumosa dar chiar si la o ceartha foarte mica fiind ambele zodi foarte orgolioase si nici una nu lasa de la sine s-ar putea sa iasa cu o despartire dar daca dragostea este foarte mare au sperantze so ia de la capat

Asta e parerea mea

Funda?