| iriiinaaa a întrebat:

credeti ca baiatul taur cu femeia varsator se potrivesc? big grin:X funda :X

Răspuns Câştigător
| Asiryx a răspuns:

Buna... daca tu te iei dupa horoscop nimic nu o sa mie adevarat... Daca "baiatu si femeia" se iubesc la nebunie se potrivescwinking

5 răspunsuri:
| Marcelino a răspuns:

Probabil... arunca o privire:(data lui de nastere si data ta)
http://www.astrologysoftware.com/wrs/StarTypes.aspx?orig=Mog051st62

| a răspuns:

Nu trebuie să te iei dupa astre.

| ColorGirl a răspuns:

Esti varsator?:O
si eulove struck
iubitul tau e taur?love struck
si al meubig hug
super tarelove struck
si da se potrivesc
foarte bine>big grin

| Jesus24 a răspuns:

O relatie se bazeaza pe iubire
intr-o relatie doar iubirea conteaza

| Veronne a răspuns:

Pai, Irina, din experientele mele cu baieti care sunt in zodia taur, nu se potrivesc. Cel putin, asa mi s-a intamplat mie si sunt Varsator. Plus ca din ce am citit pana acum am aflat acelasi lucru, nu se potrivesc. Dar parerea mea e ca nu conteaza zodiile. Conteaza atitudinea, caracterul si restul ^^. But, good luck with that guy xD