| Ynna96 a întrebat:

Am o mare problemă. Am o relatie cu un baiat de 5ani. Problema este ca de fiecare data cand facem dragoste ma doare rau burta si nu inteleg de ce. El a fost primul si singurul baiat cu care m-am culcat si nu stiu daca problema este la mine sau la el. Va rog sa ma ajutati cu un sfat!

Răspuns Câştigător
| Issabelle6789 a răspuns:

Buna.Sa stii ca si eu am patit asa acum crva timp si s-a dovedit ca era vorba despre un chist ovarian.Mereu ma durea...si acum ma doare dar doar daca nu sunt uda acolo deci poate fi vorba si despre faptul ca nu esti inca pregatita... poate va grabiti si nu dati mai multa importanta preludiului.

1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Spune-i asta ginecologului tau, cel care te consulta regulat, inca din prima luna de la inceperea vietii sexuale. El iti va face investigatiile necesare si vei afla problema (care este cu sigurant la tine, de vreme ce te doare pe tine si nu pe el). Intrerupeti activitatea sexuala pana la diagnostic, e foarte periculkos sa mai intretii relatii sexuale dupa ce ai simtit durere la actul sexual. Trebuie sa intrerupi actul sexual imediat, sa demarezi investigatiile in maxim 48 de ore si sa nu reiei activitatea sexuala pana la permsiunea medicului.