| Adi101977 a întrebat:

Buna tuturor. Am o intrebare. Sunt intr-o relatie de aproape 5ani. Ea nu prea are chef sa facem dragoste. Deci facem Cel mult de doua ori pe luna. Pt. mine e putin, si nu stiu de ce nu doreste mai mult. Ce ar trebuie sa fac?

17 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ia-ți o amantă. Sau mai multe, dacă te ține scula.

| Adi101977 explică (pentru mihai69):

Bun raspuns. In 5 ani nu am inselat-o...

| mihai69 a răspuns (pentru Adi101977):

Păi dacă ea te pune „pe uscat"... oare la ce se așteaptă?!? OK, înțeleg, dragoste - dragoste, da' omu' mai are și alte nevoi.
Apropo, poate și ea are - ai întrebat-o care e dorința ei ca s-o facă mai des, mai cu poftă? că degeaba ne dăm noi cu presupusu' aici, tot la ea e răspunsul...

| Freya1 a răspuns:

Trebuie sa vorbiti pe subiectul asta.Doar comunicand puteti rezolva problema.
Afla daca are ceva probleme sau incearca sa ii expui nevoile tale.In general intr-o relatie stabila de cativa ani se mai intampla lucuri din astea, ori lui ii scade apetitul ori ei.
Monotonia, stresul, imposibilitatea de a ajunge la orgasm, lipsa de preludiu si multe altele pot provoca lipsa vieti sexuale.Doar trebuie sa vorbiti.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Trebuie sa nu ii mai zici sa faceti sex asta daca ii ziceai ci direct o saruti si o dezbraci, o poti duce prin vacante, plimba prin alte orase poate va vrea mai mult daca nu fa-ti o amanta.

| HadesSs a răspuns:

Probabil ca are pe altcineva care o satisface si e epuizatalaughing altfel nu se explica de ce inainte vroia si acum nu mai vrea. Femeile ori au chef ori nu mai au laughing

| Adi101977 explică (pentru HadesSs):

Adevarat e ca preludiul lipseste. Ea nu doreste..sa ofere Sex oral...

Răspuns utilizator avertizat
| gabriielaaa a răspuns:

E posibil sa se fii saturat de aceiasi poveste te dezbraci o faci si gata. inceaca sa fii romatic sa ii propui ceva ce nu ati mai facut o cina acasa cu ceva dulce lumanari sau iai ceva sexi, un masaj petru ea facut de tine daca nu stii sa faci cere sfaturi de la cine stie si e posibil sa fie stresata si obostita duo in vcanta, sau daca suteti putini nebuni faceti ceva mai palpitat a si nu o insela ca nu se stie daca iearta, a si nu mai zii sex ca va iubiti faceti dragoste

| Adi101977 explică (pentru gabriielaaa):

Multumec de sfat. Da stii ca am spus dragoste. Sa stii ca la inceput era mult mult mai des... oooo

| Adi101977 explică (pentru Adi101977):

Gabriela., multumesc pentru sfat...

Răspuns utilizator avertizat
| gabriielaaa a răspuns:

Da is noua mersi de coplimet

Răspuns utilizator avertizat
| CATAROMANI a răspuns:

Pune drogoguri in apa ea o bea adoarme dupa ofuti happy nu mai sa nu iei tu drogurile

| Adi101977 explică:

Ami poate cineva da un Stat?