| StillLoveU a întrebat:

Buna TPU am o mare problema. eu am 22 de ani si pe la inceputul luni ianuarie am cunoscut un baiat cu care am stat de fapt doar ne-am sarutat. el mi-a zis ca are 25 de ani si stiam ca are prietena, dar ea e plecta in strainatate. dupa cateva zile am mers la el aksa am stat peste noapte cu el dar nu s-a intamplat nimic intre noi pentru ca eu nu am vrut sa isi faca o parere proasta despre mine si ma mai gandeam si la prietena lui. trebuie sa recunosc ca e prima data cand am stat cu un baiat ce are prietena. dimineata inainte sa plec mi-a zis ca data viitoare cand ne vedem nu ii mai skap. nu me-am mai vazut de p 13 ianuarie ca eu sunt la facultate in Cluj si eu sunt din Ploiesti. am mai vb cu el si el insista mereu ca atunci cand merg aksa sa ne vedem ca el oricum pleaca la inceputul lui martie la prietena.
nu stiu ce sa fac p 10 merg aksa si nu stiu ce sa fac si culmea e ca aseara am aflat de l o amica c il cunoaste de mult timp ca el de fapt nu are 25 de ani ci 29... chiar nu stiu ce sa fac. chiar nu vreau sa fac ceva si apoi sa regret dar parca as vrea si sa fiu cu el.
va rog mult dati-mi un sfat( dau fundita si vot :*)

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Simplu: Nu faci nimic.
Dacă el e atât de bou încât vrea să-şi înşele prietena, fii tu mai deşteaptă şi măcar să nu o înşele cu tine.
Ia pune-te tu în locul prietenei, ţi-ar conveni?
Salutare.

4 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

DeyutsaDeyutsa, foloseşte "i" mamă, cu încredere că nu muşcă!

Răspuns utilizator avertizat
| DeyutsaDeyutsa a răspuns:

Din moment ce a mintit las-o balta.cunosc genu si nu mi-as fi doryt sa il fi cunoscut, oricat de bine te-ai simti in preajma lui.majoritatea is niste profitory.Asta e adevarul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in primul rand are prietena si gandeste-te ca daca ei ii face asa, poate daca o sa ai o relatie cu el iti va face si tie asa, adica te va insela.Crezi ca tipul merita sa stai cu el, sa aveti o relatie serioasa? Pentru ca din cate vad, nu vrea decat ceva trecator, o aventura