| MinnieHaha a întrebat:

Am o mare problema...Rog seriozitate...
deci... Inainte de a fi cu paul(baiatul din poza) mie mi-a placut de altul!
Eram gta sa renunt la tot pentru el, pana cand a aparut paul...
Bun... Dupa ce m-am conbinat cu paul, eu l'am mai cautat pe acest baiat, dar el nu raspundea, iar cand o fakea o fakea pe un ton ciudat! Asta mi-a intarit vointa de al uita! Si m-am indragostit de paul mai mult.
Acum, dupa o saptamana in care nu am vorbit si nu l'am bagat in seama, imi spune pe mess:
,, Nu mai vreau sa vorbesk cu fata cu care vorbeam in aceea perrioada, ci mi'e dor sa vb cu thu"
Bine inteles ca reactia mea a fost una foarte ciudata, dar pana la urma i'am zis ca pentru mine nu mai este decat un amic.
Intrebarea mea este...
Ce sa fac? Sa il sun ca sa vad ce vrea?
Sau e doar un capriciu al lui, deoarece nu m'a mai auzit de mult?
DAu funditalove struck

Va rog mult ajuta'ti'ma!
Multumesc anticipat:*

Răspuns Câştigător
| Oana14_6751 a răspuns:

Poi suna-l si intreaba-l ce vrea si explica-i cum stau lucrurile acum ca uh nu mai ti la el si cal iubesti pe pr tau de acum deaore el nu tea pretuit sau cam asa ceva si pune-i ca vrei sa fiti doar prieteni nimic mai mult din moment ce uh ai o relatie
Sper ca ti-am fost de folos:*

9 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Daca il suni o sa dai impresia ca te intereseaza foarte mult ce vrea el. Daca vrea neaparat ceva atunci o sa insiste el. Nu trebuie sa arati ca esti inebunita dupa el, o sa ti-o ia ca slabiciune. Btw n-ai cum sa te "indragostesti mai mult", ci doar sa iubesti o persoana mai mult.

| andrada a răspuns:

Buna!
Eu zic sa il uiti pe acel baiat si sa iti continui relatia cu Paul. Vreau sa spun ca daca acel baiat te placea cu adevarat iti raspundea oricand. Parerea mea e ca baiatul acela era obisnuit ca u sa umbli dupa el si acum vazand ca esti cu altcineva si nu-l mai bagi pe el asa mult in seama evident ca nu-i comvine. Parerea mea e ca poti sa-i explici ca u esti deja cu altcineva si gata. In rest vb cu el ca si cu un amic.
Sper ca te-am ajutat, succes!

| lavyBandB a răspuns:

Eu zic sa stai in banca ta alaturi de paul, nu e cazul sa te complici si sa. l suni pe acel baiat pentru ca nu are rosthappypresupun ca acum vrea doar sa te desparti de paul ca sa nu fii fericitawinkingAcum faci ce crezi

| stress9 a răspuns:

Il poti suna si sa ii explici ce simti pentru el, sa ii mai zici inca 1 data ca iti este si va ramane amic si il poti intreba si ce doreste el. pune ti lucrurile la punct

| XANDER_9023 a răspuns:

Deci nu inteleg gaucan e paul sau nu daca e paul inseamna ca nu te iubeste daca e altcineva inseamna ca e un fraier s te lase esti o fat dtragutza si nu meriti asta succes siti spun sa ramai cu paul daca nu-i de fapt gaucan succes

| deeandre a răspuns:

Sincer... cine poare intelege baieti? ne dau atatea batai de cap, cred ca ar trebui sa il suni si sa vezi ce vrea de fapt de la tine, sa iti spuna clar, fara sa iti lase dubi, dupa asta sa imi zici si mie care a fost rapspunsul lui. ok?:*sper ca am fost de folos:X:*

| Candessance a răspuns:

Baieti nu detin capriciu...este o prostie. e mai mult o ambitie personala sa se faca remarcati...Baiatul acela sigur schimba fetele vorba aceea ca pe ciorapi. te sfatuiesc sa ramai cu paul. legatura sincera e adesea rupta de falsitate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt Gaucan. Daca te intorci la el am terminato!

| Anna_7140 a răspuns:

Faza e ca tie iti placea mult tipu da el nu prea te-a bagat in seama si u ai gasit pe altcineva. POate ar trebui sa il suni sa vezi. dar nu te lasa intimidatabig grin