| CandyMaxTh a întrebat:

Eu am 14 ani, peste 3 zile as avea "prima intalnire" :d [PS :el are 16]. Imi place chiar mult de el! TOTUL STA CAM ASA : Nu suntem impreuna, ne cunoastem asa din vedere (suntem din acelasi cartier), prima data am vorbit pe facebook, mentionez ca este foarte >dragut:! Pe urma mi-a cerut id'ul, eu i l'am dat. Am inceput sa vorbim pe mess, sa ne cunoastem mai bine iar mie a inceput sa imi placa de el love struck, dupa cateva zile ce am tot mai vorbit mi-a spus ca ma place si i'am zis si eu!batting eyelashes Pe urma am inceput sa vorbim la telefon... Ok deci unde vroiam sa ajung, mi-a propus azi sa ne intalnim, pe moment nu stiam ce sa zic deoarece eu nu am mai mers pana acum la vreo intalnire dar desigur ca am spus da. il plac foarte mult!love struck, ca pana la urma pentru toate este un inceput! Va urma sa ne intalim curand (asa a ramas stabilit) ...sincera sa fiu mi'e cam teama pentru ca sunt putin timida :d, mi'e teama sa nu o dau in bara (bine noi avem ce sa discutam deoarece vorbim chiar dess!) insa nu mi'e teama ca nu arata cum ma asteptam deoarece l'am mai vazut pe'afarawinking. Ce e cel mai "importantlaughing" e ca eu nu am mai sarutat un baiat! Probabil ca vom ajunge si la asta iar eu nu am idee cum e sa sarut x_x!:dlaughing Cum voi sti? Detalii! Cum sa il >abordez?:![PS: vi se pare ca fac ceva gresit?winking] Multumesc multt ca mi'ati acordat ceva timphappy. Vreau raspunsuri! Dau funda iar celorlalti vot!:*

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Nu ai cum sa inveti sa saruti decat din practicabig grin nu-ti face griji pentru asta. totul vine de la sine:p in rest despre intalnire...comporta`te naturahappy succes:*

| sonya_5952 a răspuns:

Draga mea, nu exista un tipar pentru prima intalnire pentru ca oamenii nu seamana intre ei. Ideea e sa fii cat mai naturala si nu-ti face griji in privinta emotiilor, ele sunt normale si dovedesc ca tie chiar iti place de tipul respectiv. La partea cu sarutul, cand si daca se va ajunge acolo, crede-ma vei sti ce sa faciwinking singurul sfat pe care pot sa ti-l dau este sa nu faci nimic din ceea ce nu-ti face placere doar de dragul lui si sa incerci sa fii sincera si cu tine dar si cu el. take care si distreaza-te

| mQriana a răspuns:

Pai...eu zic sa mergi sa te vezi u acel baiat...sa lasi timiditatea la o parte.si totul va fi ok.happy
aa si cu sarutul...totul vine de la sinebig grin!
baftahappy!