| SweetAsCandy a întrebat:

Imi place de un tip, l'am vazut doar asa pe strada, dar nu am vb cu el. I'am gasit fb'ul din greseala si l'am adaugat happy apoi si pe mess. apoi m'a bagat el in seama si chestii, am vorbit putin. schimb de informatii laughing. Intrebarea e: ce pot face mai departe? happy nu sunt adepta combinatiilor etc... some help? love struck

2 răspunsuri:
| Alec a răspuns:

Merita o fundita de aia sau cum se numeste drakosu pentru rima, ritm si masura laughing

| drakosu a răspuns:

Lasate purtat de Vant smug Va fi bine pe Cuvant. TOTUL vine de la sine