| butterflyeffect123 a întrebat:

am o mica problema
am avut contact sexual cu o luna in urma, am folosit prezervativ, dar vad ca imi intarzie ciclul. nu am simptome cum ca as fi insarcinata, atat doar ca deja mi-a intarziat cateva zile. exista vreo posibilitate sa fi ramas insarcinata?
tin sa mentionez ca asta este abia a doua oara cand fac sex si abia acum m-am dezvirginat complet.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu a existat vreun alt contact de care ai uitat, nu ai nici o problema. La varsta asta poti avea astfel de manifestari chiar si fara o cauza aparenta.

| Alicezzz a răspuns:

Ia un test de la farmacie si il faci. Desi nu cred ca este vorba despre o sarcina daca a-ti folosit prezervativ, mai repede este vorba despre schimbarile care se produc in organismul tau pentru ca ti ai inceput viata sexuala.

| Dxz_Codrin_1994 a răspuns:

Nu esti insarcinata! Se mai intampla sa iti intarzie! Totusi daca esti speriata fa 2 teste de sarcina ca sa fii sigura!