| andreeateuraste a întrebat:

Am o mica problema am sani mult prea mari, iar toti baieti nu ma lasa in pace. Dintre fete cum scap de ei?

4 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Lasa-i acasa!

| Je_1276 a răspuns:

Si eu am sani mari.Multi mi-au spus ca seman cu fete din clasa a 8 a si am de abia 11.La mine baietii niciodata nu au indraznit sa imi spuna ceva despre sani.Si poti scapa de ei ignoranndu`i. Daca iti spun ceva de genu"Vai ce sani ai "spui"Si ti tie ciuda"si pleci...uni baieti sunt niste nesimtiti...

| ionuutzuu a răspuns:

Problema ta e ca ai sani prea mari si baietii te ataca? laughing Penibil... ce sa-ti fac daca umblii decoltata.

| nourius a răspuns:

Sunt baiat si iti spun sa nu-i bagi in seama ca am o prietena fare buna sti la ce ma refer si de la a am ainteles sa nu ma-uit la altcineva si nu ai baga in seama