| andrutzaandreea a întrebat:

Buna TPU am o mica problema ...este un baiat care a venit din Italia si imi place de el si nu stiu cum sa fac sa aflu daca ma place.cum fac sa nu fiu chiar insistenta funda :X:*

Răspuns Câştigător
| xxxnonamexxx a răspuns:

Incerca sa intrii in cercul lui de prieteni, sa iesiti seara impreuna la plimbare, in oras, intreaba-l despre viata lui de acolo si in niciun caz nu te arata insistenta pentru ca baietilor nu le place. vorbeste cu un amic sa-l intrebe ce parere are despre tine. adica ceva de genul: am o amica bla bla bla e de gasca, poate ai vazut-o...ce parere ai despre ea. incerca sa faci rost de id-ul lui de mess...iti urez bafta poate iese lipeala

1 răspuns:
| punct_3796 a răspuns:

Pai... iesi cu el la o plimbare love struck doar voi 2 si deschide subiectu ca iti place de el si intreaba-l daca si el te place si ce parere are despre tine :*