| Ylenia a întrebat:

Hey! am si eu o intrebare whistling. Cum sa aflu daca un baiat ma place? big grin...Eu am venit in vacanta in Italia si este un baiat care vine des pe la noi, mie imi place de el whistling dar nu stiu lui sad. si stiu sa vorbesc Italiana, nu perfect, dar cat de cat.

3 răspunsuri:
| DiaNa357 a răspuns:

Bunahappy
Pai iti dai seama daca te place dupa gesturile si comportamentul lui cand e pe langa tine.
De ex:cum se uita la tine, cum iti vorbeste.
Daca te place stai linistita ca va face el ceva in privintza asta(daca nu cumva eshte prea timid).
Daca nu ai rabdare, fa tu primul pas, invita-l undeva.
Mult noroc:*:*

| TupacShakurAmaru a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi sa faci tu primul pas sa vorbesti cu el despre tema asta daca are pe cineva chestii de astea intelegi? si o sa vezi cum reactioneaza si daca este singur eu zic ca ar trebui sa iti arati sentimentele fata de el decat sa nu faci nimic...e cel mai bine! succes :*

| Christinelll a răspuns:

Pey sincer si eu am patit la fel si aveam o retinere sa il intreb dar intr-o zi m-am dus la el si l-am intrebat daca acum sta cu cineva si i-am spus ca il plac foarte mult.si ce crezi? acum suntem impreuna de 3 luni...fa si tu ce am facut eu si sper ca o sa ai rezultate bune...mult SUCCES!>big grin