| anonim_4396 a întrebat:

am o nelamurire.
prin 30/31 noiembrie am avut ciclu, iar, prin 15 sau 20 decembrie(nu mai tin minte in ce data) mi-a venit putin ciclu, iar, acum de revelion am facut sex protejat si o data neprotejat(sper sa nu fi scapat in mine).
pot ramane sau nu insarcinata?

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, poti ramane insarcinata. Erai in perioada cea mai fertila, deci daca esti foarte sigura ca nu a ejaculta in vaginul tau, riscul de sarcina e cam de 27%.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un test de sarcină nu poți să-ți faci?
Tu ești singura care se cunoaște sau așa ar trebui să fie!
Pa, pa.

| Kylexy a răspuns:

Daca a ejaculat in vaginul tau sunt sanse sa ramai insarcinata dar mai bine calculeaza-ti tu perioada in care poti ramane insarcinata. e greu sa te pronunti acum daca nu esti sigura lasa sa treaca o saptamana fa-ti un test de sarcina si apoi te vei convinge singura.

| anaaa13 a răspuns:

Cum adica ti-a venit putin ciclu?laughing)))
pai ori iti vine ori nu iti vine.

| misa0missa a răspuns:

Sex de 2 ori in aceeasi seara? rolling on the floor)
ia mama o pauza laughing). si niste prezervative ca de aia exista pe piata

| OvidiuDanzka a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

| kerastase a răspuns:

Esti imbarasada, anyway copii sunt o binecuvantare pentru noi, nu?