| Byanka90 a întrebat:

Am o nelamurire, sper sa imi fiti de folos. dau fundita! Iau anticonceptionale Melleva, am terminat cele 21 de pastile si dupa cum se cere 7 zile pauza.Problema e ca, am terminat acum 6 zile si nu mi-a venit ciclu. Teoretic de maine ar trebui sa incep iar tratamentul, si nu mi-a venit ciclu. Care e cauza?

1 răspuns:
| CatelusaFlaffy a răspuns:

Du-te la playning-ul familiar de la maternitate el iti va explica totul clar fi sigura ca nu va incepe cu faze de gen (sa vb cu parinti) tot cea ce discutati este confidential, servicile din cate stiu sunt gratis, s-ar putea sa iti dea si o reteta conform careia sa iei anticonceptionalele gratis daca esti minora. Sper ca am fost defoloshappy