| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema acum o saptamana si ceva la un party m-am intalnit cu un baiat care il cunosc destul de bine,suntem prieteni buni si ii super dragut,apoi l-am chemat langa mine si am vorbit tot felulsi ne-am sarutat si amandoi am fost de acord sa fim impreuna.dupa seara aceea am vorbit doar dupa o saptamnaa i-a fost calculatorul stricat, nu a mai avut numarul meu bine in fine.Dar nu stiu sunt confuza nu il plac ca pe ceilalti baieti ii foarte dragut.poate din cauza ca nu am iesit de prea multe ori. Daca de exemplu nu ar mai vorbi cu mine m-as simti naspa si as face tot posibilul sa vorbeasca cu mine dar cand am posibilitatea sa vorbesc cu el fac orice sa nu vorbim si apoi imi pare rau.nu stiu ce este cu mine dar mi-ar placea sa fim impreuna.oare trebuie sa iesim mai des sa vad cum o sa fie? va rog sa ma ajutati. FUNDITA

9 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Dar tu de ce vorbești cu el? Că e doar drăguț? altceva ce te atrage la el?

| Dariusuu a răspuns:

Lasă lucrurile să vină de la sine, nu trebuie să vă vedeți în fiecare zi să aveți o relație.
Vorbește cu el și spune-i cât de mult îl placi, va aprecia asta.

Ai grijă de tine.

| AleXisAleXis a răspuns:

Tu nu-l vrei dar nici nu l`ai lasahee hee
Presupun ca trebuie sa-l cunosti mai bine, sa vezi cum este el ce`ti place la el ce nu iti place.
Daca va potriviti daca nu.
Iesi mai des cu el. Altfel nu ai cum sa-ti dai seama daca il vrei sa nu.

| 7639781254 a răspuns:

Incearca sa porti o discutie cu el si fa-l sa inteleaga ca tu vrei ceva serios.

| Geniuss a răspuns:

Oopssy suntem indragostita oopss puppy dog eyes vezi ce faci sfatul meu nu il pierde ai sa suferi muult stii cum se spune ochii care nu se vad se uita dar si sufera tongue ps ai grija de ce faci big grin

| Music4life a răspuns:

In primul rand numarul de telefon nu se pierde si calculatorul nu se strica in acelasi timp.
In al doilea rand arata-mi un barbat pe lumea asta care sta 1 saptamana cu calculatorul stricat.
Te joaca pe degete, eu spun sa cauti unul serios.
Bafta!

| SmeagolCelMare a răspuns:

Nu ne intereseaza story-ul tau afurisit. Noi vrem mai pe scurt.

| dianaalexandram a răspuns (pentru SmeagolCelMare):

Nu esti obligat/obligata sa raspunzi.

| SmeagolCelMare a răspuns (pentru dianaalexandram):

Smecher mai esti tu! Esti tot micata. Daca zici asa, tu de ce te-ai bagat in seama?