| anonim_4396 a întrebat:

am o problema, am 17 ani si iubitul meu are 35 si ii place foarte mult sa facem sex anal dar ma doare foarte tare de fiecare data,am folosit si lubrifiant dar tot ma doare foarte tare, ce pot face sa nu ma mai doara?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Inaintea fiecarei partide de sex anal este absolut necesar ca iubitul sa iti maseze cat mai bine si la nevoie mai mult timp muschii sfincterului anal folosind lubrefiant din plin pentru a incerca sa induca/sa apara relaxarea necesara care sa permita largirea suficienta a anusului. In caz contrar daca in ciuda tuturor incercarilor muschii anali nu se destind suficient si durerea persista, incearca sa-l faci sa inteleaga ca tie acest tip de sex iti produce doar durere si disconfort si din acest motiv trebuie in mod obligatoriu sa renuntati la a-l mai practica. Este inuman ca doar unul sa simta placere si satisfactie iar celalalt partener sa aiba parte doar de durere si disconfort major. Multa sanatate!

3 răspunsuri:
| Mussette a răspuns:

Sa nu mai faci sau sa faci atat de des pana te largesti incat n-ai sa mai simti nimic.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa nu iti mai bagi in fund matarangi

| Nimeni10 a răspuns:

Altu' mai batran n-ai gasit?laughing